O MNĚ

Dovolte mi, abych Vás přivítala na mé webové prezentaci a zároveň Vás seznámila s tím, jak probíhá fotografování u mně.

 

K fotografování jsem se dostala už v dětství, přivedl mě k němu muj táta. První digitální zrcadlovku jsem si pořídila před 9 lety. Před 6 lety jsem absolvovala fotografický kurz u Roberta Vano. Profesionálně se focení věnuji 6 let. Za tu dobu mám zkušenosti s focením jak v České republice, tak i v zahraničí. Abych rozšířila své služby, absolvovala jsem v lednu 2016 vizážistický kurz v Make-up Institute Prague. K portrétnímu focení nabízím tedy i nalíčení a česání. Pracuji s profesionální vizážistickou kosmetikou M.A.C., MUD, NYX, Inglot.

K dispozici mám základní ateliérové vybavení, se kterým můžu přijet i k Vám domů.

Lifestylové focení dětí v rodinném prostředí nebo focení v přírodě dodává fotografiím kouzlo, které jen těžko vytvoříme v prostředí fotostudia. Daleko více pak můžu používat fotožurnalistický styl focení, tzn. můžu je fotit při jejich oblíbené činnosti, při hraní si na hřišti apod. Na rozdíl od prostor ateliéru, kde se děti po chvíli začnou nudit, jsou v domácím prostředí nebo venku přirozenější a uvolněnější. Rodinné fotografie venku nebo doma jsou pak mnohem neformálnější a celkově působí přirozeným dojmem.

Fotografie, včetně svatebních, samozřejmě přizpůsobím Vašemu přání a ke každému klientovi přistupuji individuálně. Snažím se je ale komponovat citlivě s ohledem na světlo, detail a pozadí. Chci aby působily uvolněně, přirozeně a harmonicky. Nemám ve stylu focené osoby příliž pózovat, ale snažím se zachytit emoce a kouzlo daného okamžiku.